YENI TEKNOLOJI HABERLERI
LG G2 Mi Yoksa iPhone 5S Mi Üstün?

LG G2 Mi Yoksa iPhone 5S Mi Üstün?

iPhone 5S

iPhone 5S

LG G2

LG G2

Android’in yeni ürünü LG G2 ile Apple ‘ın iPhone 5 S ‘ini karşılaştırdık.Karşılaştırmadan çıkan sonuçları sizin için bir araya getirmek istedik.İşte karşılaştırma sonuçları.

İlk önce her iki cihazın tasarımından bahsedelim.İphone 5S tasarımına yaklaşabilen tek akıllı telefon HTC One.Yani iPhone 5S hala bu konuda lider.Titizlikle tasarlanmış olan metelik gövde, iPhone 5S ayrı bir hava  ve üstünlük veriyor. in 4 inçlik Full HD ekranında renkler oldukça güzel ve doğal.LG G2 ‘nin 5,2 inçlik FUll HD ekranı ise tek kelime ile harika.423 piksellik ekran yoğunluğu piyasanın belki en iyisi değil ama,iPhone 5S’e göre iyi.Özellikle de 1080 piksellik bir video oynatıldığında bu fark kendini belli ediyor.iPhone 5S 64 bitlik bir mimariye sahip ve bu özellik akıllı telefonu daha güçlü kılıyor.Ancak 64 bit lik telefon için yeterli uygulamalar henüz hazır değil.Bu uygulamalar piyasaya çıktığında iPhone 5S teorik güçlülüğü pratiğe dönüşecek.LG G2 hız olarak iPhone 5S’ten çok aşağı değil.Full HD video izlenirken bile aynı anda bir çok uygulama kullanılabiliyor.  özellikle 120fbs yavaşlatılmış çekim modu veTrue Tone Flas özelliği ile oldukça iyi.LG G2’nin flas ve görüntü sabitleyici olarak 5S ‘in gerisinde kalsa da LG ‘nin 13 megapiksellik bir kamerası var.Ancak detaylı ve işlevsel bir deklanşör  tuşu olmaması kamera açısından sıkıntı yaratıyor.Fiyat olarak her iki telefonu karşılaştırdığımızda,iPhone 5S 64 GB’nin fiyatı 2700 lira civarında.LG G2’nin fiyatı ise daha düşük. Telefonun fiyatı 1500 lira.

karşılaştırıldığında IOS, Android kadar özgünlük ve kişiselleştirmeye sahip değil.Ancak uygulama sayısı ve kalitesi olarak bakıldığında IOS tahtını koruyor.

 

 

Bir önceki yazımız olan Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefon Modelleri başlıklı makalemizde Batarya Ömrü En Uzun Telefon, Bataryası En Güçlü Telefon ve En İyi Batarya Hangi Telefonda hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Teknolojik Gelişmeler:

  • iphone 5s
  • iphone 5s mi lg g2 mi
  • lg g2 mi iphone 5s mi
  • lg g3 mi ıphone 5s mi
  • iphone 5 mi lg g2 mi
  • iphone 5s mi lg g2 mü
  • iphone 5s mi lg g2mi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top
Daha fazla Akıllı Telefonlar, LG Mobile, Samsung Mobile
Nokia pro camera
Nokia 1020 Kamera Arayüzünün Özellikleri

Bugüne kadar ki  akıllı telefonlar ,içinde en başarılı  kamera arayüzlerinden biride Nokia 1020...

Samsung Galaxy Note 3
Samsung Galaxy Note 3 Bağlantı noktaları ve Fiyatı

Samsung tarafından düzenlenen IFA etkinliğinde en çok dikkat çeken cihazlardan birisi olan...

Kapat